يکشنبه ٣٠ خرداد ١٤٠٠
اوقات شرعی
اخبار > اطلاعیه


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   اطلاعیه

 
    

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال1399- دانشگاه سمنان موارد ذیل جهت مطالعه و عمل به مفاد آن  به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • زمان بندی ثبت نام الکترونیکی

لازم است دانشجویان گرامی جهت ثبت نام الکترونیکی با استفاده از راهنمای مربوطه از ساعت  08:00  صبح روز     04/08/  1399 سامانه آموزشی گلستان به آدرس ذیل از طریق اینترنت اکسپلورر(IE) مراجعه نمایند:

https://golestan.semnan.ac.ir

عدم ثبت نام الکترونیکی (غیرحضوری) ویا عدم تحویل مدارک به منزله انصراف از تحصیل می باشد.

  تذکر مهم :

  • کلاسهای نیمسال اول سال تحصیل1400 -1399با عنایت به شرایط خاص ناشی از بیماری ویروس کرونا فعلا به صورت غیر حضوری وازطریق بستر سامانه آموزشی مجازی دانشگاه سمنان (https://srm.semnan.ac.ir) برقرار می باشد.
  • دانشجویان موظف هستند پس از تایید ثبت نام الکترونیکی خود ازساعت 08:00 صبح مورخ 8-8-1399 با مراجعه به سایت گلستان و ازطریق گزارش شماره 77 نسبت به برنامه هفتگی دروس خود اطلاع کسب نمایند..
  • تاریخ شروع کلاسها از روزشنبه مورخ  10-8-1399 براساس برنامه هفتگی که پس از ثبت نام اینترنتی از طریق گزارش شماره 77سامانه گلستان قابل دریافت می باشد ، خواهد بود
  • در صورت ورود هر گونه اشکال درخصوص کلاسهای مجازی با مدیریت  فناوری  اطلاعات دانشگاه (02331535000) تماس حاصل فرمایید.

   (جهت دریافت نرم افزار ها و راهنمای کامل کلاس های غیر حضوری به منوی آموزش مجازی در سامانه فناوری اطلاعات به ادرس : https://it.semnan.ac.ir مراجعه نمایید.)

 زمان بندی مراجعه حضوری جهت تحویل مدارک

تاریخ و برنامه زمانبندی چگونگی تحویل مدارک برای هر پذیرفته شده پس از تکمیل فرمها ورعایت موارد مورد نیاز در انتهای مرحله ثبت نام از طریق وبسایت دانشکده محل تحصیل به هر پذیرفته شده اعلام خواهد شدکه پذیرفته شدگان ملزم به حضور در روز وساعت مقرر اعلام شده جهت تحویل مدارک می باشند.(به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا رعایت زمان تحویل مدارک ،الزامی می باشد)

 مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌نام:

1- تکمیل و تهیه پرینت از فرم های مشخصات کامل دانشجویان جدید (گزارش 1800) و تهیه 2 سری تصویر با مراجعه به آدرس  https://golestan.semnan.ac.ir از طریق اینترنت اکسپلورر(IE)

2- اصل‌ مدارك‌ كارشناسي‌ و كارشناسي‌ ارشد مورد تأیيد وزارت‌ علوم، تحقيقات‌ و فنّاوري‌ يا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشكي‌ و يا شوراي عالي انقلاب‌ فرهنگي‌ كه‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ و كارشناسي‌ ارشد قيد شده‌ باشد.

تبصره1- پذیرفته شدگانی كه‌ به‌ دلايلي‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرك‌ كارشناسي‌ارشد (فوق‌ليسانس) نمي‌باشند، لازم‌ است اصل‌ گواهي‌ تأييد شده‌ توسط دانشگاه يا مؤسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل اخذ مدرك مذكور را با محتوي فرم مخصوص پذيرفته شدگان (پیوست) اين اطلاعيه تكميل و پس از تأييد مؤسسه محل تحصيل (با درج شماره وتاریخ وامضا وممهور به مهر معاونت آموزشی  دانشگاه) ، در زمان ثبت ‌نام به دانشگاه سمنان ارائه نمايند. توضیح اینکه دانش آموختگان قبل از تاریخ 01/01/1399، می­بایست گواهی فراغت از تحصیل خود را ارائه نمایند.

تبصره‌2- آن‌ دسته از پذیرفته شدگانی كه‌ در زمان ثبت‌ نام براي شركت در آزمون دکتری99 دانشجوي سال آخر مقطع كارشناسي‌ارشد بوده‌اند مي‌بايست تا تاريخ 30/7/99 فارغ‌التحصيل شوند، لازم است معدل كل واحدهاي گذرانده آنان براساس ‌(‌0) تا (20) تا تاريخ 30/11/98  توسط مؤسسه آموزش عالي محل فارغ التحصيلي دوره كارشناسي‌ارشد در فرم معدل (پیوست) درج و پس از تأييد مسئول ذيربط به هنگام ثبت­نام ارائه نمایند.

تذکر: برای دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی ارشد که تا تاریخ 30/07/99 فارغ التحصیل می شوند ارایه  فرم مخصوص پذيرفته شدگان و فرم معدل (با درج شماره و تاریخ و امضا و ممهور به مهرمعاونت آموزشی  دانشگاه ) الزامی می باشد.

3-  اصل شناسنامه‌ و كارت ملي.

4- عکس تمام‌ رخ‌ 4×3 تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاری 6 قطعه

5- ارائه مدركي كه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه  را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنماي ثبت‌نام و شركت در آزمون ورودي‌ دوره دكتري «Ph.D» نيمه‌متمركز سال 1399 مشخص‌ كند (براي‌ برادران‌). توضیح اینکه پذیرفته شدگانی که داری کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت نیستند و باید از معافیت تحصیلی استفاده نمایند می بایست فرم درخواست  معافیت تحصیلی را از کارشناس ثبت نام دریافت نموده و به انضمام پیوست های آن (یک قطعه عکس برای تحویل نظام وظیفه +کپی صفحه اول شناسنامه +کپی کارت ملی +کپی تحصیلی مقاطع قیلی ) در کمتر از یک ماه از ثبت نام الکترونیکی به دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) ارائه نموده و معافیت تحصیلی صادر شده توسط دفتر خدمات الکترونیک انتظامی را به مسئول ثبت نام دانشکده  تحویل نمایند.

6- حكم‌ مرخصي‌ سالانه‌ يا موافقت‌ كتبي‌ و بدون‌ قيد و شرط سازمان‌ متبوع‌ براي‌ كارمندان‌ دولت.

7- داوطلباني كه با استفاده از سهميه ايثارگران (بنياد شهيد و امور ايثارگران) پذيرفته‌ شده‌اند، در زمان ثبت‌نام، ملزم به ارائه تأييديه سهميه قبولي نمي‌باشند و ملاك عمل براي ثبت‌نام، همان عنوان درج شده در ليست‌هاي ارسالي به موسسات مي‌باشد.

8- ارائه معرفي‌نامه رسمي مبني بر واجد شرايط بودن براي استفاده از امتياز ويژه مربيان «رسمي- قطعي» و يا «رسمي- آزمايشي» دانشگاهها و موسسات آموزش عالی.

8 -1-  مربيان دانشگاه آزاد اسلامي تنها با معرفي نامه صادره از سوي مرکز جذب و امور هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي امکان بهره‌مندي از اين سهميه را خواهند داشت.

8-2- متقاضیانی كه با سهميه مربي پذيرفته‌ شده‌اند مي‌بايست موافقت رسمي دانشگاه محل خدمت خود را به دانشگاه محل قبولي در زمان ثبت‌نام ارائه نمايند.

 تذكّرات‌ مهم

1-حضور شخص پذيرفته شده براي ثبت‌نام قطعی و تحویل مدارک الزامي است و ثبت‌نام منحصراً در تاريخ‌هاي اعلام شده توسط دانشکده  و با ارائه مدارك كامل مندرج در اين اطلاعيه صورت مي ‌پذيرد. عدم مراجعه پذيرفته شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام قطعی و تحویل مدارک به منزله انصراف از ادامه تحصيل تلقي خواهد شد.

2-لازم است عنوان مدرک کارشناسی ارشد با رشته تحصیلی پذیرفته شده براساس دفترچه راهنمای ثبت نام  و شرکت در آزمون (دفترچه شماره یک )جداول شماره 3 تا 9 (صفحات 11 تا 38 ) مطابقت داشته باشد.

3- ازپذيرفته شدگانی كه‌ حداكثر تا تاريخ‌ 30-7-99 فارغ‌التحصيل‌ نشوند، ثبت نام به  عمل‌ نخواهدآمد و ضمن«كان‌لم‌يكن» تلقي‌ شدن‌ قبولي‌ آنان، طبق‌ مقررات‌ با ايشان‌ رفتار خواهد شد.

4- دانشجویان شاغل به تحصیل در مقطع دکتری تخصصی در صورت عدم انصراف تا پایان مهلت ثبت نام آزمون دکتری 99 ، مجاز به ثبت نام و شرکت مجدد در این آزمون نبوده اند.

5 -پذیرفته شدگانی که نسبت به تکمیل فرم صلاحیت های عمومی اقدام ننموده اند لازم است مطابق پیامی که در زمان مشاهده نتایج نهایی از طریق سایت سازمان سنجش به آنها داده می شود اقدام نمایند.

6-آن‌دسته از داوطلباني كه در مرحله ارزيابي تخصصي شركت و در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي دوره روزانه آزمون ورودي دكتري (Ph.D) نيمه متمركز سال 1399 قرار گيرند، (اعم از اینکه از دانشگاه های محل قبولی ثبت نام نموده ویا اصلا ثبت نام ننمایند) مجاز به ثبت‌نام و شركت در آزمون دكتري سال 1400 نخواهند بود.

7- در هر مرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصيل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد داوطلبي‌ حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي باطل شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وي‌ رفتار خواهد شد.

8- به دانشجويان دوره دكتري تخصصي به غير از تسهيلات صندوق رفاه دانشجويان در چارچوب ضوابط و اعتبارات آن صندوق، پرداخت ديگري صورت نمي‌پذيرد.

9- واریز مبلغ علی الحساب شهریه تحصیلی از طریق سامانه گلستان مطابق اطلاعیه شهریه پیوست.

10- واریز مبلغ 400000 ریال (غیرقابل استرداد) بابت هزینه ثبت نام ،از طریق پرداخت الکترونیکی سامانه گلستان دانشگاه سمنان.                                  

11- کانال رسمی دانشگاه سمنان در پیام رسان سروش

https://sapp.ir/unisemnan 

      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1399/08/05 ساعت :٠٩:٣٢     تعداد نمایش:226    کد خبر:٢٠٠٩٨

  Copyright  © 2021 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved