دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩
اوقات شرعی
اخبار > هفته پژوهش و فناوری


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   هفته پژوهش و فناوری

 
    

به مناسبت گرامی داشت هفته پژوهش و فناوری، نشستی در دانشکده برگزار گردید. در این نشست که با محوریت پژوهش در بدنه ی کارشناسی شکل گرفت، رییس دانشکده ضمن تبریک این هفته به بیان اهمیت پژوهش در عصر حاضر پرداخت و اظهار داشت ترویج فرهنگ پژوهش بین کارکنان، امری است که تا به حال کمتر به آن توجه شده است و استعدادها و توانمندی­ های همکاران مورد بهره برداری قرار نگرفته است. ایشان لزوم توجه به قالب های علمی و اخلاقی در انجام پژوهش را گوشزد کرده و مقرر داشتند پیگیری لازم برای برگزاری دوره های آموزشی به منظور احیای توانمندی های پژوهشی  همکاران غیر هیات علمی از سوی حوزه ستادی متولی اموزش کارکنان، صورت پذیرد.  نقش فعالیت­ های پژوهشی را در شرایط کاری همکاران با توجه به آیین نامه همکاران غیر هیات علمی یادآوری نمودند.

در ادامه جلسه آقای امین همتی با تکیه بر پیشینه پژوهش و سوابق خود در این حوزه به بیان نظرات مقام معظم رهبری در زمینه تحقیق و پژوهش پرداخته و نظرات متخصصین در زمینه پژوهش را بیان نمودند. ایشان اهتمام به این گفته­ها را برای برون رفت از تبعات منفی ناشی از شرایط تحریم اقتصادی ضروری دانستند. وی در ادامه راهکارهایی در جهت بهبود همکاری کارکنان در فعالیت­های پژوهشی عنوان نمود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده نیز مطالبی در خصوص پژوهش و طرح­های پژوهشی مورد علاقه کارکنان و نحوه مشارکت در این زمینه عنوان نمودند.

در ادامه جلسه هر یک از کارکنان به بیان نظرات و دیدگاه های خود در زمینه بهبود پژوهش پرداختند.


      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1398/10/04 ساعت :٠٩:١٢     تعداد نمایش:164    کد خبر:١٧٧٧٦

  Copyright  © 2020 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved