سه شنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٨
اوقات شرعی
اخبار > مراسم معارفه


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   مراسم معارفه

 
    

مراسم معارفه دانشجویان نوورود کارشناسی ارشد و دکتری دانشکده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری در روز دوشنبه مورخ 22-7-1398 ساعت 13:10 در محل تالار خیام برگزار شد. در این مراسم که هیئت رئیسه، مدیران گروه های آموزشی، اعضای اعضای هیأت علمی  و کارکنان دانشکده حضور داشتند، دکتر حسین دامغانیان رییس دانشکده ضمن عرض خیر مقدم و آرزوی توفیقات روزافزون به دانشجویان جدیدالورود ضمن بیان وضعیت دانشکده، توضیحاتی در زمینه موارد پژوهشی مرتبط با این مقاطع ارائه نمودند.


دکتر سیدعباس ابراهیمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده مطالب خود پیرامون قوانین و مقررات آموزشی دوره ­های تحصیلات تکمیلی از قبیل شرایط دفاع، دروس ارائه شده در ترم ها و ... را بیان نمودند و از دانشجویان درخواست داشتند تا روند تکمیل پروپوزال و دفاع خود را به موقع انجام دهند.


دکتر عبدالمحمد کاشیان مشاور فرهنگی و اجتماعی دانشکده، درباره انجمن های علمی و زمینه فعالیت آن ها توضیحاتی داده و آمادگی دانشکده را برای برگزاری دوره های علمی مورد تقاضا با مشارکت دانشجویان اعلام داشتند. 

 در ادامه هر یک از مدیران گروه های آموزشی دانشکده به معرفی اعضای هیأت علمی و کارشناس گروه پرداخته و مباحثی را در خصوص رشته های خود و وضعیت اشتغال بیان نمودند.


در انتهای این مراسم دانشجویان سوالات خود در زمینه­ های مختلف را بیان نموده و با پاسخ های تیم مدیریت و اعضای هیات علمی دانشکده را دریافت داشتند. 
      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1398/07/24 ساعت :١٧:٠٩     تعداد نمایش:249    کد خبر:١٧١٤١

  Copyright  © 2019 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved