سه شنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٨
اوقات شرعی
اخبار > مراسم معارفه


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   مراسم معارفه

 
    

مراسم معارفه دانشجویان نورود مقطع کارشناسی دانشکده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری در روز دوشنبه مورخ 22-7-1398 ساعت 11:20 در محل تالار دانش برگزار شد. در این مراسم که هیئت رئیسه، مدیران گروه های آموزشی و کارکنان دانشکده حضور داشتند، دکتر حسین دامغانیان رییس دانشکده ضمن عرض خیر مقدم و آرزوی توفیقات روزافزون برای دانشجویان ازوم هدفمندی، برنامه ریزی و بهره مندی موثر از انرژی و توان جوانی را متذکر شده و ارتقای شاخص های تکامل اخلاقی و آکادمیک را با تأسی به الگوهای شایسته خواستار شدند.


دکتر سیدعباس ابراهیمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده مطالب خود پیرامون قوانین و مقررات آموزشی را در چهار بخش ارائه کردند. ایشان دانشجویان را به رعایت برنامه ی چهار ساله ی گروه ها در انتخاب واحد توصیه نمودند.


دکتر عبدالمحمد کاشیان مشاور فرهنگی و اجتماعی دانشکده، درباره انجمن های علمی و زمینه فعالیت آن ها توضیحاتی داده و آمادگی دانشکده را برای برگزاری دوره های علمی مورد تقاضا با مشارکت دانشجویان اعلام داشتند. ایشان حضور دانشجویان در انتخابات انجمن های علمی و دخیل شدن در تصمیم گیری خواستار شدند.  

در ادامه هر یک از مدیران گروه های آموزشی دانشکده به معرفی اعضای هیأت علمی و کارشناس گروه پرداخته و مباحثی را در خصوص رشته های تحصیلی و وضعیت اشتغال بیان نمودند.


دکتر فرهادی نژاد رییس دفتر ارزیابی و نظارت دانشگاه سمنان آخرین سخنران این مراسم مطالبی را در زمینه مدیریت بر خویشتن و نحوه مطالعه بیان داشتند.


      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1398/07/24 ساعت :١٦:٥٨     تعداد نمایش:141    کد خبر:١٧١٤٠

  Copyright  © 2019 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved