يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩
اوقات شرعی
اخبار > شيوه ملاقات با رياست محترم دانشگاه سمنان


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   شيوه ملاقات با رياست محترم دانشگاه سمنان

 
    

بهره‌وري به معني انجام دادن كار با سرعتي بيشتر و در زمان كمتر است. به جرأت مي‌توان گفت يكي از مهم‌ترين نيازهاي دنياي پر سرعت امروز، بهره‌وري بيشتر در ساعات كاري خواهد بود. يكي از اصول افزايش بهره‌وري بخصوص در حوزه امور اداري، انضباط اداري است كه مفهومي بديهي و ضروري در هر سازمان و شركتي است. همه‌ي كاركنان سازمان، در هر جايگاهي كه باشند، بايد خود را با قوانين و مقررات آن تطبيق دهند. اين امر از بروز هرج‌ و ‌مرج در محيط كاري جلوگيري مي‌كند و دستيابي به اهداف سازمان را آسان‌تر مي‌سازد. اولين توقع اعضاء هر سازماني از رئيس آن دستگاه، دارا بودن انضباط اداري به منظور دستيابي به بهره‌وري است. مديراني كه برنامه منظمي دارند معمولا جلسات كاري منظمي هم خواهند داشت و قادر خواهند بود جلسات پي درپي و منظمي هم برگزار نمايند. از اينرو تنظيم زمان شخصي مديريت به اعضاء سازمان اجازه ميدهد تا: 1- تفريط را حذف كنند. 2- به موقع براي جلسات حاضر شوند. 3- حجم بالاي كار را به خوبي پيش ببرند. 4- بر پيشرفت پروژه ها نظارت كامل بنما‌يند .5- تشخيص زمان لازم براي كارهاي مهم را بدرستي برآورد كنند.

از انجايي كه زمان شخصي مديريت، يك فرايند مديريتي همانند ساير فرايند‌هاست لذا بايست بر نامه‌ريزي، طراحي و پيش بيني شود و به طور منظم مورد رسيدگي و بررسي قرار گيرد.

براي دسترسي به نظم ملاقاتهاي رئيس دانشگاه، روال زير براي كليه مراجعين لحاظ مي گردد.

1- ملاقات اعضاي هيئت علمي ارجمند با درخواست كتبي از طريق اتوماسيون اداري به رئيس حوزه رياست دانشگاه صورت خواهد پذيرفت. لازم است كه قبل از درخواست، موضوع توسط مدير بلافصل بخش مربوطه مورد بررسي و تأييد قرار گرفته باشد.

ملاقات در روز  چهار شنبه  هرهفته از ساعت 8-10 خواهد بود.

2- ملاقات كاركنان شريف با درخواست كتبي به دفتر حوزه رياست امكان پذير است.

ملاقات در روز سه شنبه هرهفته از ساعت  10-11 خواهد بود.

3- ملاقات دانشجويان عزيز پس از طرح موضوع آنان توسط دايره مربوطه و اخذ نظر مدير مربوطه و ارسال ايشان به رياست محترم دانشگاه جهت تعيين تكليف، با درخواست كتبي به دفتر حوزه رياست امكان پذير است.

ملاقات در روز سه شنبه هرهفته از ساعت  12-11 خواهد بود.      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1398/06/12 ساعت :٠٨:٠١     تعداد نمایش:107    کد خبر:١٦٧٥١

  Copyright  © 2020 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved