پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩
اوقات شرعی
اخبار > تاریخ مصاحبه


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   تاریخ مصاحبه

 
    

به اطلاع کلیه داوطلبان مقطع دکتری رشته های مدیریت (کلیه گرایش ها) و علوم اقتصادی (کلیه گرایش ها) که داراي حد نصاب مرحله اول (سنجش علمي) آزمون دكتري سال 98 دانشگاه سمنان می ­باشند می رساند، مطابق زمان بندی اعلام شده به شرح زیر با به همراه داشتن کلیه مدارك لازم جهت انجام مصاحبه علمی به دانشكده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری دانشگاه سمنان مراجعه نمايند.

- رشته مدیریت (گرایش ­های رفتار سازمانی، تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی و مدیریت منابع انسانی) روزهای سه شنبه 21-3-1398 و چهارشنبه 22-3-1398 ساعت 8:00 صبح

- رشته مدیریت (گرایش ­های تولید و عملیات، مالی و مدیریت سیستم ها) روز شنبه 25-3-1398 ساعت 8:00 صبح

- رشته مدیریت (گرایش مدیریت بازاریابی) روز چهارشنبه 22-3-1398 ساعت 8:00 صبح

- رشته اقتصاد (کلیه گرایش ها) روز شنبه 18-3-1398 و چهارشنبه 22-3-1398 ساعت 8:00 صبح


متقاضیانی که در هر دو رشته گرایش مدیریت بازرگانی و مدیریت دولتی دعوت به مصاحبه شده اند باید در روز چهارشنبه 22-3-1398 حضور یابند.

متقاضیانی که در هر دو رشته گرایش مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی دعوت به مصاحبه شده اند باید در روز شنبه 25-3-1398 حضور یابند.

متقاضیانی که در هر دو رشته گرایش مدیریت صنعتی و مدیریت دولتی دعوت به مصاحبه شده اند باید در روز شنبه 25-3-1398 حضور یابند.

لازم به ذکر است کلیه مدارک مورد نیاز به صورت اصل و به تعداد مورد نیاز، نسخه کپی (در صورت شرکت در بیش از یک گرایش) تهیه و یک ساعت قبل از شروع جلسۀ مصاحبه در دانشکده حضور بهم رسانند.

همچنین داوطلبان می بایست فرم پیوست (فایل WORD قرار داده شده در زیر عکس خبر) زیر را به دقت تکمیل نموده و در هنگام حضور در جلسه مصاحبه، ضمیمه پرونده خود نمایند.

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اوّل (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است و  حدنصاب­ علمی لازم را کسب کرده اند می توانند از ساعت  08:00 صبح روزپنچ شنبه مورخ 9-3-98 تا قبل از شروع مصاحبه هر رشته محل با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان به نشانی (http://golestan.semnan.ac.ir از طریق اینترنت اکسپلورر IE) نسبت به ثبت نام برای ارزیابی تخصصی (مرحله دوّم) اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز:

متقاضيان باید مدارك زیر را نيز به همراه داشته باشند:

 -تصوير شناسنامه

 -تصوير كارت ملي

 -گواهي دانش آموختگي مقاطع تحصيلي كارشناسي و كارشناسي ارشد (در صورت دانش آموختگي)

- ريز نمرات نهايي مقاطع تحصيلي كارشناسي و كارشناسي ارشد

- تصوير صورتجلسه ارزيابي پايان نامه كارشناسي ارشد (در صورت دانش آموختگي)

- تصوير صفحه اول دستاوردهاي علمي-پژوهشي (به ترتيب) نظير مقالات علمي-پژوهشي، گواهي ثبت اختراع، مقالات علمي-ترويجي، مقالات كنفرانسي، كتب، برگزيدگي در جشنواره هاي علمي، برگزيدگي در المپيادهاي علمي-دانشجويي و مدرك زبان معتبر

- سابقه تدریس

- دو مورد توصیه نامه از اساتید مقطع کارشناسی ارشد که یکی از این افراد می بایست استاد راهنمای پایان نامه دانشجو باشد.

- واریز  وجه غیر قابل استرداد به مبلغ یک میلیون ريال بابت هزینه هر مصاحبه به حساب دانشگاه سمنان از طریق درگاه الکترونیکی سامانه گلستان.

- اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی دانشگاههای وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناّوری.

 

شماره تماس کارشناس تحصیلات تکمیلی جناب آقای همتی: 31533567


      

دانلود فايل : form_shomare_1.docx ( 32KB )

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1398/03/08 ساعت :١٠:١٥     تعداد نمایش:981    کد خبر:١٦١٤٤

  Copyright  © 2020 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved