دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
اوقات شرعی
اخبار > افتتاحیه چهارمین بازارچه کارآقرینی


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   افتتاحیه چهارمین بازارچه کارآقرینی

 
    

چهارمین دوره بازارچه کار آفرینی با حضور مسؤولان دانشکده اقتصاد، مدیریت و امور اداری و دیگر مسؤولان دانشگاه در محوطه دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان، آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر مدرسی عضو هیأت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه سمنان و برگزار کننده این بازارچه کار آفرینی گفت : این بازارچه شامل 25 غرفه است و دانشجویان رشته های مختلف انواع صنایع دستی، هنری و ایده های فن آورانه خود را که برخی هم به محصول تبدیل شده عرضه و به فروش می رسانند.

استاد مشاور انجمن کار آفرینی دانشگاه سمنان افزود : این بازارچه با هدف تقویت فرهنگ کارآفرینی در بین دانشجویان و حرکت به سوی دانشگاه کارآفرین، برپا شده است.

دکتر مدرسی تصریح کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی تبدیل تحصیلات به ثروت و چگونگی راه اندازی کسب و کار هم از دیگر برنامه های این بازارچه کار آفرینی است.

این بازارچه به همت انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی، دانشکده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری، معاونت فرهنگی و اجتماعی و مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه سمنان، با شعار «دانشجوی امروز، کارآفرین فردا» افتتاح شده و از 9 تا 11 اردیبهشت، به روی علاقه مندان گشوده است.

اختتامیه این رویداد نیز ساعت 15 روز سه شنبه یازدهم اردیبهشت، با حضور بابک بختیاری (مؤسس بستنی آیس پک) در تالار دانش دانشکده علوم انسانی برگزار می شود.      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1397/02/10 ساعت :١٠:٥٥     تعداد نمایش:212    کد خبر:١٣٢٤١

  Copyright  © 2013 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved