شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧
اوقات شرعی
اخبار > قدردانی از پژوهشگران برتر دانشگاه سمنان در جشنواره استانی هفته پژوهش و فناوری


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   قدردانی از پژوهشگران برتر دانشگاه سمنان در جشنواره استانی هفته پژوهش و فناوری

 
    

آئین نکوداشت برگزیدگان پژوهش و فناوری سومین جشنواره پژوهش و فناوری استان سمنان در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان، دبیر کمیته علمی این جشنواره از بررسی آثار و تحقیقات 200 پژوهشگر متقاضی خبر داد و گفت: 50 نفر از منتخبان بخش های دانش آموزی، معلمان، پارک های علم و فناوری، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و برگزیدگان نمایشگاه هفته پژوهش در این جشنواره معرفی و تجلیل شدند.

دکتر علی حقیقی اصل افزود: طبق جدول برگزیدگان این جشنواره؛ 11 دانش آموز، 4 معلم، 2 منتخب دانشگاه فرهنگیان، 10 شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان در شاهرود، 4 شرکت فناور منتخب پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، 5 استاد برتر دانشگاه سمنان، 4 استاد دانشگاه صنعتی شاهرود، 2 استاد دانشگاه دامغان، 2 استاد دانشگاه آزاد اسلامی و 3 دانشجوی محقق با حضور مسئولان حائز دریافت لوح سپاس و تندیس شدند.


دکتر عباس هنر بخش رئوف رئیس دانشگاه سمنان و دبیر کل ستاد استانی این جشنواره بیان داشت: در سال 2017، پنجاه دانشگاه کشور در زمره دانشگاههای یک درصد برتر قرار گرفتند و در چند سال اخیر نام دانشگاه سمنان هم به صورت پی در پی در این لیست قرار دارد. دکتر هنر بخش افزود: قرار گرفتن در این لیست که از لحاظ علمی بسیار مهم و ارزشمند است نشان دهنده افزایش کیفیت تولید علم و مقالات اعضای هیات علمی این دانشگاه است.


در این مراسم از جناب آقایان پروفسور اسمعیل ابونوری عضو هیات علمی، محمدعلی سیاه سرانی کجوری دانشجوی دکتری به عنوان پژوهشگران برتر استانی در دانشکده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری و جناب آقای امید طاهریان دانشجوی کارشناسی ارشد این دانشکده به عنوان ایده پرداز برتر تجلیل شد.

      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1396/09/18 ساعت :١٥:٢٤     تعداد نمایش:438    کد خبر:١٢٣٥٠

  Copyright  © 2013 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved