يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧
اوقات شرعی
اخبار > برگزاری جلسه گفت و شنود


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   برگزاری جلسه گفت و شنود

 
    

جلسه گفت و شنود اعضای هیات علمی دانشکده ­های اقتصاد، مدیریت و علوم اداری و علوم انسانی با اعضای محترم هیات رئیسه دانشگاه در روز دوشنبه مورخ 22-8-1396 در محل تالار دانش دانشکده­ علوم انسانی برگزار گردید.


 در ابتدای جلسه، جناب آقای دکتر خیاطیان ریاست محترم دانشکده علوم انسانی پس از خوش آمدگویی، گزارشی از وضعیت این دانشکده را از ابعاد مختلف بیان نمودند.

دکتر دامغانیان ریاست دانشکده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری، به عنوان سخنران بعدی این مراسم ضمن خوش آمدگویی به اعضای محترم هیات رئیسه دانشگاه و ارائه گزارشی از وضعیت آموزشی، پژوهشی و عمرانی دانشکده،  مسایل نیازمند پیگیری را در حوزه­ های عمرانی و مالی بیان داشتند تا انشالله با همدلی اعضای هیأت علمی و هیات رئیسه محترم، به عنوان اهدافی مشترک پیگیری شود.  ایشان در ادامه گریز مختصری به دانشکده داشته و به بیان برخی از پرسش­ها و دغدغه­ های اعضای هیات علمی این دانشکده پرداختند.


در ادامه این نشست صمیمی ریاست محترم دانشگاه سمنان، جناب آقای دکتر هنربخش رئوف به نمایندگی از هیات رئیسه، از دست اندرکاران برگزاری این نشست تشکر نموده و به تشریح واقعیت های موجود و زمینه های تحکیم و تقویت همدلی و همراهی اعضای محترم هیأت علمی و هیات رئیسه پرداختند.  

پس از استماع صحبت های ریاست محترم دانشگاه سمنان، اعضای محترم هیأت علمی دو دانشکده به بیان سؤالات، دیدگاه­ها و نظرات خود پرداختند؛ سپس هر یک از اعضای هیات رئیسه به فراخور سؤال مطروحه، پاسخ خود را ارائه نمودند.


دانشکده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری ضمن تشکر مجدد از اعضای محترم هیات رئیسه دانشگاه به خاطر در اختیار قرار دادن چنین فرصتی ارزشمند، از برادر بزرگوار جناب آقای دکتر خیاطیان ریاست محترم دانشکده علوم انسانی به دلیل میزبانی ارزشمند و مدبّرانه، نهایت سپاس را دارد.      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1396/08/29 ساعت :٠٧:٢٦     تعداد نمایش:447    کد خبر:١٢٢٢٨

  Copyright  © 2013 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved