دوشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٧
اوقات شرعی
اخبار > تحویل پایان نامه به گروه های آموزشی


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   تحویل پایان نامه به گروه های آموزشی

 
    

به اطلاع کلیه دانشجویانی که در حال تکمیل پایان نامه خود برای دفاع در ترم جاری هستند می رساند به استناد به مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده مورخ 28-1-1396، آخرین مهلت جهت تحویل دو نسخه از پایان نامه به کارشناس گروه آموزشی مربوطه و اقدام جهت دریافت مجوز دفاع تا روز شنبه مورخ 11-6-1396 می باشد. لازم به یادآوری است این تاریخ به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد و دانشجویانی که بعد از این تاریخ اقدام به تحویل پایان نامه نمایند، دفاع آنها به ترم آینده موکول خواهد شد.

همچنین به استناد  مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه مورخ 3-12-1395، به منظور استفاده بهینه از زمان و عدم تداخل جلسات دفاعیه با کلاس های درسی و همچنین فرصت کافی برای داوران محترم، مهلت دفاع از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری و دفاع از موضوع پیشنهادی رساله دکتری (پروپوزال) مربوط به نیمسال های فرد (پاییز) و زوج (بهار) به شرح زیر تعیین و تصویب گردیده است.

الف) نیمسال های فرد (پاییز): حداکثر سی ام بهمن ماه

ب) نیمسال های زوج (بهار): حداکثر سی و یکم شهریور ماه

در ضمن یادآور می­شود برگزاری جلسه پیش دفاع رسالۀ دکتری به معنی اتمام تحصیل دانشجو نمی باشد و عدم برگزاری جلسۀ دفاعیه نهایی تا تاریخ 31-6-1396 دانشجو را مشمول دریافت سنوات ترم بعد می­نماید.

 

تحصیلات تکمیلی دانشکده      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1396/03/09 ساعت :٠٨:٤٦     تعداد نمایش:495    کد خبر:١١٤٢١

  Copyright  © 2013 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved