يکشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٧
اوقات شرعی
اخبار > سومین بازارچه کارآفرینی


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   سومین بازارچه کارآفرینی

 
    

با توجه به ضرورت حرکت به سمت کارآفرینی دانشگاهی و در راستای تقویت انگیزه، نشاط و مهارت کارآفرینی در دانشجویان، به همت انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی و دانشکده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری و با مشارکت گسترده دانشجویان رشته مدیریت کسب و کارهای کوچک، سومین بازارچه کارآفرینی با شعار تجربه ای کوچک برای کارهای بزرگ، در روزهای دوشنبه و سه شنبه 11 و 12 اردیبهشت جنب تالار امیرکبیر دانشگاه سمنان برگزار گردید. مراسم افتتاحيه اين بازراچه با حضور رياست محترم دانشگاه، رياست محترم دانشكده اقتصاد و مديريت، سرپرست امور فرهنگي، مدیر امور فرهنگی، اساتيد مشاور انجمن هاي علمي دانشجويي، مشاورين فرهنگي و جمعي از مسئولين، اساتيد و دبيران و فعالان انجمن هاي علمي دانشجويي روز دوشنبه مورخ 11-12-1396  برگزار شد.


سومین بازارچه كارآفريني شامل 30 غرفه بود كه با هدف پرورش خلاقيت و بروز ايده هاي خلاقانه، ايجاد انگيزه و تحرك و نشاط همچنين  تقويت فرهنگ كارآفريني به منظور اجراي ايده ها و اقدامات عملي در دنياي كسب و كار، برگزار شد با استقبال بي نظير دانشجويان همراه بود.

مراسم اختتامیه با حضور صمیمانه ریاست محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان، جناب آقای ابوالحسنی تهیه کننده انیمیشن دیرین دیرین به عنوان کارآفرین برتر، جناب آقای حسن آبادی مدیر فرهنگی دانشگاه سمنان و جمعی از اساتید دانشگاهی همراه بود. این بازارچه شامل 30 غرفه در بخش­های صنایع دستی، پوشاک، مواد غذایی، هنر و سرگرمی و ... بود و در آن، دانشجویان در یک فضای واقعی بازار، با فرآیند تولید و مبادله محصول آشنا گردیده و به تمرین مهارت­های کسب و کار پرداختند. شایان به ذکر است بازارچه با استقبال بی‌نظیر مشتریان اعم از اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه مواجه شده و غرفه داران اکثر محصولات خود را به فروش رساندند. در پایان در مراسم اختتامیه که در تالار دانش برگزار گردید از مشارکت کنندگان در بازارچه تقدیر به عمل آمد و به نفرات برتر جوایزی اهدا گردید. امید است با استمرار چنین برنامه ­هایی، موجبات هرچه بیشتر توسعه علمی و فرهنگی دانشگاه فراهم گردد.      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1396/02/16 ساعت :٠٧:٥٧     تعداد نمایش:429    کد خبر:١١٢٠٩

  Copyright  © 2013 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved