يکشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٧
اوقات شرعی
اخبار > دریافت مجوز علمی پژوهشی نشریه مدلسازی اقتصادسنجی


    نسخه چاپي    ارسال به دوست   

 

   دریافت مجوز علمی پژوهشی نشریه مدلسازی اقتصادسنجی

 
    

با اعطای اعتبار علمی پژوهشی به یکی دیکر از نشریات دانشگاه سمنان تعداد مجلات دارای اعتبار علمی پژوهشی این دانشگاه به عدد 11 رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان؛ معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: این مجله،  نشریه مدلسازی اقتصاد سنجی مربوط به دانشکده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری دانشگاه سمنان است که موفق شد  از کمسیون بررسی نشریات علمی کشور اعتبار علمی پژوهشی دریافت کند.

دکتر علی حقیقی اصل،  به اهداف انتشار این نشریه اشاره کرد و افزود : نشر یافته‌ها و پژوهش‌های تجربی در حوزه مدلسازی اقتصادسنجی ، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای کاربرد یافته‌ها در ارتقای رفاه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و کمک به توسعه مدل‌های بومی برای ترویج فعالیت‌های بین ‌رشته‌ای در اقتصاد از جمله اهداف و موضوعات این نشریه علمی پژوهشی است. وی اظهار داشت : این مجله با صاحب امتیازی دانشگاه سمنان و مدیر مسئولی دکتر مجید مداح و سردبیری دکتر اسمعیل ابونوری منتشر می شود. معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان ادامه داد: اعضای هیأت تحریریه این نشریه دکتر اسمعیل ابونوری، دکتر مجید اسحاقی، دکتر احمد جعفری صمیمی، دکتر سعید راسخی، دکتر شاپور محمدی، دکتر عباس شاکری، دکتر علیرضا عرفانی، دکتر شهرام فتاحی، دکتر غلامعلی فرجادی، دکتر غلامرضا کشاورز حداد، دکتر مجید مداح و دکتر نادر مهرگان هستند.

به گفته دکتر حقیقی، دانشگاه سمنان هم اکنون دارای 20 مجله علمی است که از این تعداد، یازده مجله دارای اعتبار علمی - پژوهشی و یک مجله  دارای اعتبار علمی - ترویجی است.

علاقه مندان و پژوهشگران می توانند با مراجعه به سایت اختصاصی مجله به آدرس http://jem.journals.semnan.ac.ir نسبت به بازدید و دریافت Pdf مقالات منتشر شده در این نشریه و ارسال مقالات تخصصی خود اقدام نمایند.      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اطلاعیه ها, اخبار تصویری    1395/12/18 ساعت :١٦:٥٦     تعداد نمایش:581    کد خبر:١٠٩٥٠

  Copyright  © 2013 gsme.semnan.ac.ir . All rights reserved